HAY GRUP İNŞAAT
© HAY GRUP 2020.

HAY GRUP İNŞAAT'A
HOŞ GELDİNİZ

HAY PARK
Doğa Dostu
Yaşam Alanı

HAKKIMIZDA

“Geleceğİ düşünen kazanır.”

Müşterilerimiz İçin; Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu Konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak. Çalışanlarımız İçin; Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.
HAY Orman
80%
HAY Park
70%
HAY Apartman
100%
Hilal Sitesi
Proje Aşamasında
10
Yıllık
Tecrübe İle
Karşınızdayız
Misyonumuz
"Güvenli, Yüksek Kaliteli Ve Uygun Maliyetli"

-----

İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.

Vizyonumuz
"İnşaat Firmaları Arasında En İyi Ve Yenilikçi"

-----

İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Türkiye’de öncü ve dünyada model bir kurum olmak!

YARATICI & ÖZEL
HAY GRUP'UN GURULA EVLERİNİZ İÇİN TAŞDIĞI ÖZELLİKLERDİR

BİZE ULAŞIN

MEVCUT PROJE HARİTASI